قوانين و مقررات

< < قوانین و مقررات سایت لتکاگرام > >

بازار اینترنتی لتکا گرام پلی است میان تولیدکنندگان، فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات از یک سو با خریداران و مصرف کنندگان از سویی دیگر و با اهدافی نظیر رونق کسب و کار و رشد تولید ، حذف واسط های غیر ضروری ، حمایت از حقوق مصرف کننده، تسهیل انجام امور روزانه و دسترسی دو سویه و رفع نیازمندی های جامعه بطور کلی ایجاد یک اکوسیستم اقتصادی فراگیر و متنوع توام با رقابت سالم و اندیش مندانه در پرتو رضایت حداکثری کلیه افراد جامعه در بستر فضای مجازی شکل گرفته است و از اولین پیشگامان توسعه و مدیریت کسب و کار ها در دنیای تجارت الکترونیک در مازندران می باشد .

کلیه کاربران سایت موظف به رعایت  اصول و مقررات کسب کار آنلاین بوده و با ورود و اعلام عضویت در سایت لتکاگرام علاوه بر تبعیت از قوانین و مقررات مذکور ، موارد مشروحه ذیل را می پذیرند :

فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات موظفند در راستای شفافیت ،عینی سازی و ارائه ی هر چه بهتر محصولات و خدمات  نام  مجموعه ، برند ، لوگو ( در صورت وجود ) تصاویر ، نام محصول و یا خدمات مورد نظر خود را وهم چنین نشانی  و اطلاعات تماس کسب و کار خود را در اختیار شرکت پیشگامان نسل خورشید مازندران قرار داده و صحت آن را تایید نموده، مسئولیت آن راپذیرا گردد .

لتکا گرام متعهد است با استفاده از ظرفیت خود در فضای مجازی وبا تکیه بر تجارب کارشناسان زبده خود وبراساس دانش فنی و استانداردهای جهانی  واسطه گری در معرفی محصولات و خدمات در فضای مجازی به بهترین نحوه ممکن ارائه ی خدمات بنماید .

لتکا گرام به منظور افزایش سطح فروش، معرفی و برجسته سازی جوانب هر کسب و کاری را فراهم می آورد .

بدیهی است ایجاد بستر فروش و افزایش احتمالی آن مورد تضمین لتکاگرام است حق الزحمه انجام خدمات در سایت و برندینگ تابع جدول تعرفه ها که پیوست قرارداد لحاظ میگردد می باشد .

همه ما میدانیم که لازمه موفقیت در کسب و کار تبلیغات گسترده و موثر است. در دنیای امروز با توجه به گسترش اینترنت در سطح دنیا جزو اولویت های زندگی امروزهً بشر به حساب می آید لذا این شرایط برای صاحبان سرمایه و مهارت فراهم شده است تا بتوانند با سرعت بیشتر و هزینه مناسب تر ، کالا و خدمات خود را به مخاطبین بیشتری معرفی کرده و در نتیجه سطح درآمد خود را افزایش دهند .

لازمه تبلیغات بروز و بهینه رجوع به سایت های تبلیغاتی معتبر و محلی است. در این راستا سایت تبلیغات و نیازمندی های استان مازندران لتکاگرام با مدیریت آقای مهندس سعید حدادیان به منظور تسهیل در تبلیغات مشاغل مختلف و همچنین فراهم نمودن شرایط ایده آل برای جامعه  مصرف کننده جهت دسترسی آسان و بیشتر به خدمات و رفع سریعتر نیازمندیها راه اندازی شده و بصورت تیمی فعالیت خود را آغاز نموده است، امید آن که بتوانیم در این عرصه مفید واقع شویم .

  

برگشت به بالا