نحوه فعالیت خدمات دهنده

راهنمای فعال سازی بخش خدمات دهنده لتکاگرام
1400/10/18    
بازدید: 247

نحوه فعالیت خدمات دهنده

در لتکاگرام

ما این امکان را برای شما کاربران گرامی؛

 که درعرصه های مختلف فنی ، مهندسی، ساختمان، تعمیرات تخصصی در بخش های صنعت و کشاورزی و صنایع مرتبط ، پزشکی و خدمات درمانی ، درسایت بعنوان ارائه کننده خدمات  به کاربران لتکاگرام معرفی می‌نماییم تا در فضای مجازی که شاهد رشد روز افزون آن در جامعه هستیم حضوری چشمگیر داشته باشید و لتکاگرام پلی باشد میان شما وعموم اقشارجامعه ، تا راحتتر، امن تر و کم‌هزینه خدمات شما راکاربران بعنوان مصرف کننده دریافت کنند. هرچه سریع‌ تر به ما ملحق شوید ونوآوری در کسب خود را رقم بزنید .

همکاری با لتکاگرام توفیقی است برای گام نهادن درعرصه جذب مخاطب آنلاین وبا ایجاد یک پایگاه ثابت در فضای مجازی، این امکان را برای خود فراهم کنید تا شما نیز به نوبه خود بازارآنلاین را به صورت جدی تجربه کنید و خدمات خود را به کاربران بخش آگهی دهنده و بخش نیازمندیهای سایت لتکاگرام ارائه کنید وازدیگر رقبایتان که از همین راه یعنی حضور در فضای مجازی مشغول کسب درآمد و معرفی خود هستند عقب نمانید.

بنابراین در صفحه اول سایت، دکمۀ کلیک کنید(میخواهم به لتکاگرام ملحق شوم) را لمس کنید تا فرم ارسال مدارک را رویت کرده وامکان بارگذاری اطلاعات برایتان مهیا شود.

در ضمن جهت درج آگهی تبلیغات خدمات خود را بصورت بنردرصفحات سایت ازطریق ارسال پیام به مدیریت سایت اقدام نماید و مخاطبان بیشتری جذب کنید.
برگشت به بالا