لزوم ثبت نام کاربرسایت

لزوم ثبت نام کاربرسایت
1400/10/28    
بازدید: 247

لزوم ثبت نام کاربرسایت

کاربران باید در سایت بعنوان کاربرعادی ثبت نام کنند تا حساب کاربری برایشان فعال گردد و بتوانند از بخش فروشگاه لتکاگرامخرید انجام دهند وازدیگرامکانات سایت استفاده کنند. بنابراین باید با ارسال مدارک هویتی (کارت ملی)ازفهرست ارسال مدارک درسایت دسترسی آسان خود را مهیا کنند، با ثبت اطلاعات فردی،عضو باشگاه مشتریان لتکاگرام خواهید شد واز تخفیفات ویژه فروشگاه بهرمند میشوید.

 قوانین خرید از فروشگاه لتکاگرام

با فعال سازی حساب کاربری درسایت،جهت استفاده کاربر از برخی امکانات ویژۀ سایت اعم از رزرواسیون ، درخواست خدمات  و خرید محصولات مجازی باید کیف پول حساب کاربری خود را به هر مبلغ که مایل باشند شارژ کرده و استفاده نمایند.

 انجام خرید یا ایجاد سفارش خدمات و رزرونوبت، به هر دلیلی زمانی نیاز به برگشت وجه پرداختی باشد پشتیبانی سایت همان مبلغ را در حساب کاربری مشتری شارژ می نماید. تا کاربر با اعتبار کیف پول خود مجددا خرید انجام دهد یا مبلغ را از کیف پول به حساب بانکی خود انتقال دهد.

لطفا در خرید خود دقت کنید، بعدازانجام خرید در درگاه بانکی هیچ وجهی دیگرقابل عودت نمی باشد.

 

کالا و محصولاتی که در فروشگاه لتکاگرام به نمایش گذاشته می شود همگی تامین کنندگان ویژه ای دارند که بعد از خرید شما برایشان پیامک مبنی برانجام خرید ارسال می شود و باید درمدت48 ساعت اقدام به ارسال محموله ی شما کنند لذا با شما جهت هماهنگی های لازم تماس خواهند گرفت پس لطفا بعداز انجام خرید در دسترس باشید و حتی شماره تماس پاسخگوی دوم اعلام بفرمایید.

ارسال محموله به آدرس شما از طریق پیامک به شما اعلام خواهد شد.

خرید هایی که هزینه پستی رایگان ندارند، مبلغ هزینه اعلام شده بر فاکتور سبد خرید شما افزوده میشود وآنلاین قابل پرداخت است.

 

نحوه دریافت محصول

مرسولات فروشگاه لتکاگرام در بسته بندی شکیل و استانداردعرضه می گردد. بنابراین از دریافت مرسوله با پارگی کارتن خودداری فرمایید و عکس از مرسوله را جهت ارسال به پشتیبانی سایت تهیه بفرمایید.

 
برگشت به بالا