شرایط و مقررات همکاری تأمین ‌کننده با فروشگاه‌ لتکا گرام

تأمین ‌کننده گرامی مجموعه قوانین ذیل جهت امنیت بیشتر شما در فضای مجازی می‌ باشد.
1400/10/29    
بازدید: 225

شرایط و مقررات همکاری تأمین ‌کننده

با فروشگاه‌ لتکا گرام

تأمین ‌کننده گرامی مجموعه قوانین ذیل جهت امنیت بیشتر شما در فضای مجازی می‌ باشد ، لذا از شما خواهشمندیم تا با رعایت این موارد و اصول به بهتر شدن فضای کسب ‌وکار اینترنتی خود کمک کنید هر فردی در مقام خریدار دارای حقوقی است که این حقوق می‌بایست ازجانب تامین کننده عزیز(فروشگاه) محترم شمرده شود، درصورتی‌ که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به ‌روزرسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر و تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

نحوه انجام امور مالی فروشگاه

برای بهبود خدمات خرید وفروش الکترونیکی تمامی هزینه‌ها از طریق درگاه بانکی لتکاگرام صورت می‌گیرد و لتکاگرام هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت نقدی به اشخاص ندارم. تأمین‌ کننده گرامی محصولات خود را به دو صورت ویژه و حراجی می‌توانید در فروشگاه به نمایش بگذارید و با خرید بسته‌های اختصاصی هربخش با تعرفه خاص آن، کالای خود را به فروش برسانید مبلغ تعرفه‌ها بعنوان کارمزد فروش آنلاین در لتکاگرام محسوب می‌شود .

اطلاعات تکمیلی آن را در صفحات ذیل درج شده‌ است ،لطفاً مطالعه بفرمایید.

قوانین ثبت و بارگذاری اطلاعات کالا

نام محصول / توضیحات / مشخصات فنی محصول / نحوه ارسال

1-   نام و توضیحات محصول باید مطابق با محصول به نمایش درآمده باشد.

2-   توضیحات و مشخصات محصول نباید خلاف واقع باشد.

3-   تهیه تصویر مناسب از محصول با کیفیت درج درسایت

4-   امکان تهیه عکس حرفه ای از محصولات شما توسط تیم عکاس سایت

لتکاگرام وجود دارد از طریق ارسال پیام به مدیریت سایت اقدام نمایید.

قوانین انتحاب تصویر برای کالا

1-   عدم استفاده از تصاویر بی کیفیت و بدون موضوعیت با فروشگاه یا محصول

2-   عدم استفاده از تصاویر محصولی که روی آن متن وجود داشته باشد.

3-   عدم استفاده از تصاویری که بر روی آنها آگهی وب سایت خاصی درج شده باشند.

4-   عدم استفاده از تصاویری که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند.

عدم استفاده از تصاویر با آرم موسسات و ارگان های دولتی

آگهی هایی که قوانین را نقض کنند در سایت به نمایش در نمیایند.

قوانین فروش اینترنتی فروشگاه لتکاگرام

مراحل فروش به شرح زیر بوده و تمامی مراحل و مشخصات کامل کالا در پنل فروشگاه در قسمت سفارشات نمایش داده خواهد شد.

1-   ارسال پیام مبنی بر فروش آنلاین به تامین کننده از طرف سایت

2-   ارسال کالا بعد از هماهنگی فروشگاه با خریدار و اعلان نحوه ارسال

3-   امکان پیگیری وضعیت مرسوله برای خریدار

واریز وجه فروش کالا بعد از 24ساعت از تحویل به خریدار به حساب کاربری تامین کننده

تامین کنندگان میبایست حد اکثر طی 48 ساعت بعد از دریافت پیامک از پشتیبانی سایت پاسخگوی مشتریان باشند در غیر اینصورت مکالمه از سوی لتکاگرام ناتمام اعلام می شود.

در صورتی که کالا نمایش داده شده ارسال رایگان نباشد، هزینه مرسوله به عهدۀ خریدار است که همراه با هزینه خرید کالا از خریدار دریافت می شود، با توجه به شرایط ارسال ،تامین کننده می بایست هزینه ارسال کالا را با سایت به صورت نرخ کلی شهری و برون شهری اعلام نماید.

تا فروشگاه لتکاگرام بعداز تحویل و تایید نهایی کالا توسط خریدارلتکاگرام هزینه فروش و هزینه ارسالی که تامین کننده بصورت نقدی پرداخت کرده را یکجا به حساب کاربری فروشگاه واریز میکند.

در صورتی که خریدار کالا را دریافت نکند، هزینه ارسال کالا به عهدۀ فروشگاه میباشد، بنابراین فروشگاه می بایست اقدامات و هماهنگی های لازم قبل از ارسال کالا و پیگیری وصول آنرا توسط خریدارانجام دهد و به پشتیبانی سایت اعلام نماید.

درخواست دریافت هرگونه وجه از مشتری خارج از لتکاگرام خلاف قوانین می باشد و در صورت مشاهده و یا گزارشی از سوی خریداران از ادامه فعالیت فروشگاه جلوگیری میگردد و مسولیت بروز هرگونه مشکلی بر عهدۀ تامین کننده می باشد.

در صورت صدور فاکتور در وجه و یا بنام لتکاگرام و اظهار نمودن آن در گزارشات مالیاتی ، مراتب مورد تایید لتکا گرام نبوده و همچنین این شرکت

هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهدداشت و مسئولیت خسارت وارده به عهده فروشنده خواهد بود.

تامین کننده تضمین مینماید تمامی کالا های تحویلی به مشتری مطابق قوانین جمهوری اسلامی تولید شده و یا ازمبادی رسمی کشور واردگردیده است.

همچنین کالا های نو و سالم و مطابق توصیفات اعلام شده از نظر کیفیت، رنگ، اندازه، جنس، نحوه نگهداریو شستشو و سایر ویژگیها خواهد بود و چنانچه در این ارتباط خسارتی به لتکاگرام یا مشتری نهایی وارد آیدتامین کننده متعهد به جبران خواهد بود.

تامین کننده اعلام می دارد که مالک کالا بوده و معارض نداردو حقوق مالکیتصنعتی (در صورت وجود) مالکیت معنوی و سایر حقوق قانونی و عرفی متعلق به اوست یا حق بهره برداری از این حقوق و عرضه کالا های مربوطه را دارد و مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز به فعالیت اقتصادی و تجارت می باشد.

تامین کنندگان( فروشنده)مسئول به روز نگهداری موجودی و قیمت محصولاتی که در فروشگاه به نمایش می گذارند هستند. تامین کننده متعهد است که در صورت اعمال هر گونه تغییر در نوع بهای کالا، توقف تولید یا عرضه محصول و همچنین تخفیف های ارائه شده در اسرع وقت کالای ثبت شده را ویرایش و به روز نماید. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارت های وارده به لتکا گرام و مشتری نهایی برعهدۀ تامین کننده می باشد.

مسئولیت تولید محتوای کالا و درج آن در لتکا گرام بر عهده تامین کننده میباشد.مسئولیت انجام تمامی امور کنترول کیفیت بر عهدۀ تامین کننده است ولتکاگرام هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد. تنها در صورت بروز هر گونه ادعا از سوی مشتریان مبنی بر معیوب و یا ناقص بودن کالا و یا عدم تطابق آن با سفارش ثبت شده( اعم ازرنگ وسایرویژگیهای کالا) لتکاگرام نسبت به بررسی موضوع اقدام خواهد نمود.

فروشندگان(تامین کنندگان) موظفند کلیه اطلاعات ارسالی از طرف لتکاگرام از جمله مشخصات خریدار را نزد خود محرمانه نگاه دارند. مسئولیت هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات بر عهده وی می باشد.

لتکاگرام پس از اتمام 24 ساعت ضمانت کالا، بهای محصولات فروش رفته را(به غیر از سفارشات عودت داده شده) که ازمشتری دریافت کرده پس از کسر حق الزحمه به حساب کاربری تامین کننده واریز و فروشگاه امکان برداشت آن را خواهد داشت.

 

در آغاز ثبت نام حساب بانکی از تامین کننده درخواست میشود که واریز وجه به حساب بانکی تامین کنندهاز طریق آن صورت میگیرد،درصورت مغایرت حساب با نام صاحب حساب و دیگر مشکلات بانکی ،فرشگاه موظف به اطلاع آن به پشتیبانی لتکاگرام می باشد.


لتکاگرام بابت فروش آنلاین در بستر وبسایت بابت هزینه های ناشی از خدمات ارائه شده مبلغی را بعنوان کارمزد فروش متناسب با قیمت محصول از تامین کننده دریافت می کند که میزان کارمزد به شرح ذیل می باشد:

 

 کارمزد به هنگام واریز مبلغ کالا ی فرخته شده به حساب کاربری فروشگاه ، از حساب تامین کننده کسر میشود.در صورتی که کالا خریداری شده عودت شود، لتکاگرام کارمزدی را دریافت نمی کند.

 

ازدیگرروشهای فروش درفروشگاه لتکاگرام

 خرید بسته های فروش بعنوان بسته های حراجی و بسته های ویژه می باشد، یعنی با خرید هر بسته مورد نظر تعداد معینی محصول با هر قیمت، می توانید بفروشید و دیگر لازم نیست کارمزد فروش برای هر محصول پرداخت کنید فقط مبلغ تعرفه بسته را یک جا پرداخت می کنید ودر جمع فروش آنلاین خود میزان کارمزد را به هر تعداد فروش صرفه جویی میکنید.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

 

 

 


 

ارسال کالا به خریدار

لتکاگرام با ارائه خدمات فروش اینترنتی، شرایطی برای ارسال کالا تعیین کرده و تامین کنندۀ فروشگاه موظف به رعاایت این قوانین می باشد تمامی مرسولاتی که خارج از خدمات پستی توافق شده باشد پشتیبانی از آن صورت نخواهد گرفت.لطفابا توجه به نوع کالای ارسالی خود جهت جلوگیری از هرگونه آسیبی در حمل و نقل از بسته بندی مناسب، استاندارد و ایمن استفاده نمایید.

خواهشمندیم بر روی بستۀ ارسالی مشخصات کالامثل( رنگ، سایز یامشخصات درج شده روی بدنه کالا) را درج نمایید تادر صورت مغایرت داشتن محصول با خرید ثبت شده، خریدار نیاز به باز نمودن بسته نداشته باشد.

عدم ارسال کالا

درصورت عدم ارسال کالای خریداری شده طی 2 روز کاریاز زمان ثبت سفارش توسط مشتری، لتکاگرام می تواند نسبت به لغو سفارش اقدام نماید.

و کارمزد فروش خود را از حساب کاربری شما کسر خواهد کرد.

شرایط باز گرداندن کالا

اعتماد وامنیت خرید و آسودگی خاطر مشتریان از اولویت لتکاگرام است. با وجود این ممکن است مشتریان پس از خرید، با مسایلیروبرو شوندکه برای این منظور 1 روز ضمانت بازگشت کالا در چارچوب قوانین تجارتالکترونیک در نظر گرفته شده است.

شرایط بازگشت کالا به شرح ذیل می باشد:

1-اگر کالای خریداری شده ، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

اشکال یا ایراد فنی باید حداکثر تا 1 روز پس از دریافت کالا، به فروشنده اطلاع داده شود.لازم است کارتن و جعبه اصلی محصول تا پایان یک روز مهلت استفاده، نگهداری شود و ازدور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در وتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشنده باز گردانده شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس  یا هر مورد دیگری روی کاتن یا جعبه اصلی کالا ویا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین می برد.

این سرویس اشکال های فنی و ظاهری ( شکستگی، خط و خش ومانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی ) که بر اثر استفاده نادرست مشتری از کالا ایجاد شود را شامل نمی شود.استفاده نادرست پس از تحویل کالا موردی مانندحمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات،کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفادۀ غیر متفاوت با توصیه سازنده کالا(قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می شود.

  2- اگر کالای خریدار شده از نظرمشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات ثبت ‌شده مغایرت داشته باشد.

 وجود مغایرت باید حداکثر طی 24 ساعت پس‌از دریافت کالا هم به فروشنده و هم به کارشناسان لتکاگرام اطلاع داده شود.

 اگر مغایرت ،بدون استفاده از کالا قابل‌ مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج‌ شده برروی بدنه ، باید کالا درشرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده‌ نشده باشد.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و ازآنجایی ‌که ممکن است در پاره‌ای از جزئیات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج‌ شده در سایت است .

درصورتی‌که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد. درصورتی‌که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کاتن یا جعبه اصلی خود به فروشنده بازگردانده شود . برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هرمورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر کالای خریداری شده ، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

بایدمشتری حداکثر طب 24ساعت پس از دریافت کالا، هم به فروشنده و هم به کارشناسان لتکاگرام اطلاع داده شود.

1.   لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

2.   اگر در اثر حمل و نقل ، آسیب دیدگی ایجاد شود،خریدار مرسوله را تحویل خواهد گرفت وکالای خسارت دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتو به فروشنده ارسال میگردد .

 

3.   توجه داشته باشید امضای رسید مبتنی بر دریافت کالا بصورت صحیح و سالم و یا عدم دریافت کالا خسارت دیده را از مامور شرکت حمل و نقل امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

4.   با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکتهای حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل وتحویل به عهده شرکت حمل ونقل کننده می باشد و فروشنده تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران میکند.

 

توجه ، توجه

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط فروشنده        در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در لتکاگرام مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخص داده شود،نزد فروشنده به مدت یک ماه بصورت امانت باقی می ماند و با انقضای این مهلت فروشنده و فروشگاه لتکاگرام در قبال کالا و زیان های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ گونه مسئولیتی نخواهند داشت.

این صفحه ممکن است در آینده مشمول اضافه شدن بند هایی در مفاد آن باشد. بنابراین انجام خرید به منزله پذیرش کلیه مفاد مربوطه می باشد.

هشدار به خریداران گرامی :

در هنگام تحویل و باز نمودن مرسوله در حضور مامور شرکت حمل و نقل از کلیه مراحل فیلم برداری نمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا اختلافی فی ما بین فروشنده و خریدار بتوان به آن در مراجع ذیصلاح استناد نمود.

نقض قوانین و خدمات لتکاگرامَ

در صورت نقض قوانین لتکاگرام توسط فروشنده ، لتکاگرام این حق را برای خود محفوظ میدارد که از ادامه فعالیت فروشنده(تامین کننده محصول) و یا کاربر جلوگیری نماید. و حساب کاربری ایشان را معلق نگهدارد.

 
برگشت به بالا