قوانین و مقررات همکاری نماینده فروش با وب‌سایت لتکاگرام

معرفی، پشتیبانی مشاوره و ارائه خدمات لتکاگرام به فروشگاه‌های کل استان به‌عنوان نماینده فروش
1400/11/2    
بازدید: 244

قوانین و مقررات همکاری نماینده فروش با وب‌سایت لتکاگرام

1- موضوع : معرفی، پشتیبانی مشاوره و ارائه خدمات لتکاگرام به فروشگاه‌های کل استان به‌عنوان نماینده فروش

‌2- حق‌الزحمه:

براساس خرید بسته‌های تبلیغاتی توسط فروشگاه‌ها و فروش اجناس در فروشگاه لتکاگرام توسط سایت ،پورسانت به وی تعلق می‌گیرد که پس‌از درخواست وی از پنل کاربری حداکثر در دو روز کاری بعد از درخواست به حساب بانکی وی واریز می‌گردد و کاربران زمانی می‌توانند درخواست برداشته ثبت کنند که میزان درآمدشان به حداقل در نظر گرفته‌ شده رسیده باشد.

شرایط و تعهدات

1-   ثبت‌نام به‌عنوان نماینده فروش در سایت به‌صورت رایگان است و فقط از طریق مراجعه اینترنتی به سایت شرکت قابل‌انجام می‌باشد لتکاگرام  در رد یا قبول قرارداد نماینده فروش مختار خواهد بود بدیهی است که تنها پس‌از ثبت‌نام و امضای قرارداد کد نمایندگی صادرمیگردد و متقاضی از سوی شرکت ، نماینده فروش رسمی شرکت محسوب می‌شود.

 2- خدمات لتکاگرام غیر انحصاری  بوده و شرکت این حق را دارد که قراردادی مشابه با دیگر افراد حقیقی یا حقوقی منعقد نموده و خدمات را به هر شخص ثالثی واگذار نماید.

3- این قرارداد هیچ گونه تعهدی استخدامی برای لتکاگرام ایجاد نمیکند و از شمول قانون کار و بیمه خارج است و نماینده فروش نمی تواند ادعا کند در استخدام شرکت است.

4- نماینده فروش ملزم به کار در زمان و مکان خاصی نمی باشد.

5 - لتکاگرام میتواند در هر زمان پاداشی را به حساب نماینده فروش واریز کند.

6- نماینده فروش موظف است طبق قوانین سایت و با توجه به شرایط وظایف در بند چهار قرارداد فعالیت انجام دهد و در صورت هر گونه تغییر در این قوانین موظف است مطابق با این تغییرات عمل کند

7- نماینده فروش متعهد می‌شود که همه اطلاعات و اسناد مربوط به لتکاگرام را محرمانه تلقی کند و در راستای منافع شخصی یا شخص ثالثی استفاده نکند

8- نماینده فروش متعهد می‌شود تا در جلسات توضیحی و آموزشی، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی لتکارگرام جهت بروزرسانی اطلاعات و خدمات لتکاگرام و نحوه کسب ‌وکار شرکت کند

9- نماینده فروش می‌تواند از طریق ابزارهای مجازی تبلیغاتی مانند اینترنت، پیام کوتاه ایمیل و دیگر امکانات طبق قانون جمهوری اسلامی استفاده نماید و ارسال هر گونه هرز نامه پیامکی و اینترنتی کاملاً ممنوع است

10- ارائه هرگونه اطلاعات نادرست در مورد خدمات ،هزینه خدمات ونحوه کار خدمات به فروشگاه‌ها ممنوع بوده و با خاطی طبق قوانین سایت برخورد می‌شود.

11- کلیه مبالغ وهزینه‌های مربوط به سایت لتکا گرام از طریق درگاه بانکی دریافت میشود و هرگونه دریافت مبلغ در راستای خدمات لتکاگرام از فروشگاه ها وآگهی دهندگان تخلف محسوب می شود.

12- نماینده فروش نمیتواند به هیچ وجه مسئولیت خود را به دیگری واگذار کند.

13- در صورتی که نماینده فروش به قوانین مندرج در سایت عمل ننماید، شرکت این حق را دارد که تمامی فعالیت های نماینده فروش در سایت را متوقف و قیمت های خدمات، تغییر در نوع خدمات سایت، تغییر در نوع درآمد، نماینده فروش و تغییر در میزان پورسانت، نماینده فروش موظف  به تمکین و اعمال قوانین بالا دستی می باشد و لتکاگرام این تعهد را می دهد که تمامی پورسانت ها را طبق زمان مشخص اعلامی به حساب کاربری نماینده واریز کند.

15- از شما انتظار میرود که رمز عبوربه خاطر بسپارید و یا در جایی امن نگهداری کنید و از در اختیار گذاشتن آن به دیگران جدا خودداری کنید.

16- شما فقط میتوانید یک حساب کاربری داشته باشید و هرگونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب کاربری منجر به مسدود شدن تمامی حساب های فرد به طور دائم خواهد شد.

17- حساب کاربرانی که مشخصات نادرست در وب سایت ثبت نمایند برای همیشه مسدود خواهد شد.

18- هرگونه تلاش در اختلال در وب سایت لتکا گرام موجب پیگرد قانونی خواهد شد وتمام مسئولیت مشکلات ناشی از شکایت به عهده شخص خاطی خواهد بود.

19- ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرابی سیستم بانکی نخواهیم داشت.

20- دارا بودن حداقل 18 سال تمام متقاضی الزامی است.

21- مدت زمان هر قرار داد یک سال می باشد و زمان شروع آن،زمان ثبت نام می باشدعقد قرار داد بصورت خودکار در صورت عدم تخلف نماینده فروش، با رضایت وی می باشد و لتکاگرام متعهد به تمامی بندهای قرارداد خواهد بود.

22- کلیه مشخصات متقاضی باید منطبق بر اطلاعات کارت ملی و شناسنامه ای باشد، مسئولیت درج اطلاعات شخصی و بانکی اشتباه و ناقص به عهدۀ متقاضی بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی نسبت به ورود اطلاعات غلط و ناقص حتی بصورت سهوی را نخواهد داشت.

23 -هر متقاضی درصورتی‌که بخواهد به‌عنوان یک بازاریاب در لتکا گرام فعالیت کند باید آموزش‌های مقدماتی نماینده فروش را در لتکا گرام ببیند.

شرح وظایف نماینده فروش

جذب مشتری ،تحقق اهداف لتکاگرام با جذب مشتری، ارائه مشاوره ، توجیه مشتریان ، اجرای سیاست‌ها و روندهای سازمانی،جهت جذب مشتریان واجد شرایط طبق قوانین لتکاگرم اعم ازدارا بودن فروشگاه فیزیکی و جواز کسب ‌وکار و جذب آگهی آنها  آموزش صحیح  مشتری آشنایی کامل با آموزش‌ها و قوانین لتکاگرام وانتقال آن به مشتری ،برنامه‌ریزی مشخص و دوره‌ای برای آموزش مشتری منطبق با ضوابط و شرایط لتکاگرم، اطلاع‌رسانی مشتریان از قوانین جدید لتکاگرام ،توسعه دانش خود با مطالعه مقالات و کتب مرتبط

بررسی فعالیت مشتری

بررسی فعالیت‌های مشتری در خصوص پیشبرد اهداف تبلیغاتی لتکاگرام مانند دریافت پوستروکارت ویزیت.....، ارائه آموزش‌های مربوط به فروشگاه بعنوان تامین کننده فرشگاه لتکاگرام، آموزش‌های آشنایی کامل با خدمات و راهنمایی‌ در استفاده از خدمات لتکاگرام،مطالعه گزارشات مشتریان وانجام اقدامات لازم درخصوص گزارش پشتیبانی ازنیازهای مشتریان با مشورت کردن با مدیران سایت بخش فروش مربوطه

بررسی رضایتمندی از لتکاگرام

اجرای برنامه سنجش رضایت مشتری، شناسایی مشتریان ناراضی و راضی و مشتریان شاکی، رسیدگی به شکایات مشتریان وارائه گزارش مربوطه، ارائه گزارش از میزان محبوبیت هر یک از خدمات لتکاگرام دربازده زمانی، ارئه پیشنهادات مشتریان در قبال توسعه خدمات لتکاگرام

وضعیت قرارداد نماینده فروش

این قرارداد شامل عقد از راه دور بوده و قبول آن با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور است که شخص ثبت نام کننده آن را بدون هیچ گونه اجبار،اکراه و ازروی صحت و سلامت و رضایت کامل بوسیله امضای الکترونیکی و فشاردادن دکمه تایید مطابق ماده 10 قانون مدنی و وفق ماده 2 و7 قانون تجارت الکترونیک این قرارداد را منعقد و امضا نموده است که صیغه بیع شرعی و قانونی بدین وسیله بین طرفین جاری می گردد.  
برگشت به بالا